Ilustrowany Harry Potter - światowa premiera! Plakat gratis!
Dodane przez Aga dnia 04 październik 2015
Już 6 października 2015r. „nudny, szary wtorek, od którego zaczyna się nasza opowieść” stanie się wyjątkowo ciekawy i kolorowy!", albowiem tego dnia świętujemy pierwszą ogólnoświatową premierę książki z serii "Harry Potter" w pięknym ilustrowanym wydaniu.

Po piętnastu latach od polskiej premiery „Harry’ego Pottera” Pottermaniacy przygotowują się do wielkiego święta! W księgarniach na całym świecie pojawi się długo oczekiwane ilustrowane wydanie pierwszej części cyklu „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Autorem ilustracji do wydania jest Brytyjczyk Jim Kay, zdobywca nagrody Kate Greenway Medal. Wydanie to, tak jak wszystkie wcześniejsze książki serii „Harry Potter”, owiane jest wielką tajemnicą – poszczególne ilustracje prezentowane są pojedynczo i czytelnicy mieli okazję zobaczyć tylko kilka z nich. Jim Kay zdradził, że każdej ilustracji nie może poświęcić więcej niż kilka dni, bo musi ich stworzyć ponad 100 (ilustrowana jest każda strona książki!). Jim Kay szukał inspiracji wśród ludzi i miejsc, które dobrze zna. Postać Hermiony, na przykład, wzorowana jest na jego siostrzenicy!


UWAGA!!! Do każdej zakupionej książki otrzymacie w prezencie ekskluzywny - dłuugi i nietypowy plakat z Ulicą Pokątną namalowaną przez Jima Kaya, zapakowany w tubę!

Serdecznie zapraszamy!


księgarnia, zabawki, Swarzędz, lego, gry, książki, podręczniki, artykuły szkolne, biurowe...