"Baśniowy Książkobus" przyjedzie do Swarzędza

"Baśniowy Książkobus" przyjedzie do SwarzędzaNa zaproszenie Księgarni Pinokio, w najbliższą sobotę tj. 14.06.2014r., przybędzie do naszego miasta „Baśniowy Książkobus” z wydawnictwa Media Rodzina.
Na placu przed Szkołą Podstawową nr 4 na os. Kościuszkowców 4, w godz. 11.00 – 13.00, będzie można przenieść się do prawdziwej krainy baśni. Spotkanie to będzie kolejnym z cyklu imprez organizowanych przez Księgarnię Pinokio, mających na celu popularyzację czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.
W książkobusie, młodzi czytelnicy wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez aktora Piotra Witonia, który w baśniowej krainie, opowie o najnowszej książce Małgorzaty Strzałkowskiej pt. „Części mowy czyli wierszowany samouczek nietypowy”, a także o bohaterach z książek H. Ch. Andersena. Podczas akcji, Księgarnia Pinokio przekaże bibliotekom szkolnym SP1, SP4, SP5 oraz bibliotece publicznej dar książkowy /łącznie około 500 egzemplarzy książek/.
Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci do świata fantazji!


księgarnia, zabawki, lego, gry, Swarzędz, książki, podręczniki, artykuły szkolne, biurowe...

Drukuj 08 czerwiec 2014

Menu
· Strona główna
· O księgarni
· Oferta
· Polecamy
· Galeria
· Kontakt
· Dojazd
Facebook
Newsletter
Dołącz do naszego newslettera
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones. | Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.